Valstybinės mokesčių inspekcijos profesinė sąjunga
Naujienos · Įstatai · Narystė · Diskusijų forumas2018/07/19/ - 12:55
Navigacija
Naujienos
Įstatai
Narystė
Straipsniai
Siuntimai
Taisyklės
Diskusijų forumas
Web nuorodos
Naujienų kategorijos
Kontaktai
Foto galerija
Paieška

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 2
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 17
Neaktyvūs nariai: 12
Naujausias narys: vladasb

Draugai


Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesinės sąjungos

Muitinės darbuotoju profesinės sąjungos svetainė

Prokuratūros darbuotojų profesinė sąjunga

Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinė sąjunga

Laikraštis Lietuvos profsąjungos


Nacionalinio pareigūnų forumo delegatai nutarė rengti protesto akcijas
Šeštadienį, kovo 7 d., Vilniuje, "Karolinos" konferencijų centre vyko Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS), Lietuvos ugniagesių gelbėtojų profesinių sąjungų susivienijimo (LUGPSS), Muitinės darbuotojų profesinės sąjungos (MDPS), Valstybinės mokesčių inspekcijos profesinės sąjungos (VMI PS) suvažiavimas.

Smulkiau apie konferenciją galima paskaityti čia ir čia.

Suredaguota konferencijos rezoliucija bus pateikta vėliau.

Šiuo metu sudaromos protesto akcijų koordinacinės grupės regionuose.
Norinčius ir galinčius prisidėti prie akcijų koordinavimo prašome rašyti VMI.PROFSAJUNGA@GMAIL.COM arba tiesiog skambinkite 8-5-2687579 ar 8-650-80708


VMI PS pirmininko pavaduotojas Vl. Jakovlev
Administratorius 2009/03/09/ - 15:01 0 Komentarai · 2520 Skaityta · Spausdinti

VMI PS dalyvavo forume „Dialogas su Lietuva“. Litas jau devalvuotas.

2009 m. sausio 29 d., Vilnius. Lietuvos Respublikos Vyriausybės rūmuose įvyko socialinis forumas ,,Dialogas su Lietuva“, kurio metu buvo aptarta ekonominė situacija šalyje bei ieškota abipusio dialogo tarp vykdančiosios valdžios bei visuomeninių organizacijų.
Socialiniame forume dalyvavo Valstybinės mokesčių inspekcijos profesinės sąjungos pirmininko pavaduotojas Vladimir Jakovlev. Didelio dialogo rezultatyvumo tikėtis buvo naivu, bet pabendrauti su kitų organizacijų atstovais ir pajausti kas kam rūpi, buvo įdomu.
Vertas dėmesio buvo klausimas apie bankų politiką, kurį žiniasklaida nutylėjo. Kodėl paskolų palūkanos litais dvigubai didesnės nei eurais, juk litas tvirtai susietas su euru? Gal tai reiškia, kad bankai faktiškai jau devalvavo litą? Finansų ministras atsakė, kad tai tik bankų reikalas, o Vyriausybė gyventojams nieko padėti negali. Kaip bankai susitars vienas su kitu, taip ir bus.
Apibendrinant, galima pasakyti, kad Vyriausybė šventai įsitikinusi, kad krizės įveikimo planas yra geras, o visuomenė nepritaria jam vien tik dėlto, kad planas nebuvo tikmamai išaiškintas ir trūko bendravimo su visuomenės atstovais.


Nuotraukoje VMI PS pirmininko pavaduotojas Vl.Jakovlev, Muitinės darbuotojų PS pirmininkė L.Daujotaitė, Finansų ministerijos atstovė.
Administratorius 2009/01/30/ - 22:15 0 Komentarai · 2738 Skaityta · Spausdinti

Susitikimas su Finansų ministru

2009-01-23 VMI PS pirmininkas J.Aniukštis ir jo pavaduotojas Vl.Jakovlev susitiko su Finansų ministrų A.Šemeta.
Trumpame pokalbyje ministrui buvo išsakytas susirūpinimas dėl neoptimalaus VMI sistemos valdymo ir neskaidriai vykdomų viešųjų pirkimų. Pabrėžta, kad tai gali turėti neigiamą įtaką biudžeto vykdymui ir visos mokesčių sistemos darniam funkcionavimui.
Ministras pageidavo, kad ateityje susitikimai vyktų kas ketvirtį. "Jei problemos turi būti sprendžiamos nedelsiant, susitikimus organizuosim 1-2 dienų bėgyje"- reziumavo pokalbį ministras.
Administratorius 2009/01/30/ - 21:53 0 Komentarai · 2581 Skaityta · Spausdinti

Aptartos darbo užmokesčio fondo paskyrstimo problemos
2009-01-22 VMI PS pirmininkas J.Aniukštis ir jo pavaduotojas Vl.Jakovlev susitiko su VMI prie FM viršininko pavaduotoju G.Vyšniauskiu ir Personalo skyriaus vedėju A.Ivaškevičiumi. Pokalbio centre buvo darbo užmokesčio fondo paskirstymas tarp karjeros tarnautojų ir dirbančių pagal darbo sutartis.
VMI PS dar kartą pasiūle susilaikyti nuo aukštesnių klasių suteikimo karjeros tarnautojams ir tokiu būdu sušvelninti darbo užmokesčio fondo sumažejimo 12 proc. pasekmes mažiau apmokamiems darbuotojams.
Taip pat pasiūlyta organizuoti bendrus VMI PS ir vadovybės susitikimus su darbuotojais.
Administratorius 2009/01/29/ - 10:22 2 Komentarai · 2502 Skaityta · Spausdinti

VMI PS susitikimas su VMI prie FM vadovais. PS pasiūlymai.

2009 m. sausio 21 d. VMI PS pirmininkas J.Aniukštis ir jo pavaduotojas Vl.Jakovlev susitiko su VMI prie FM vadovybe. Susitikimo metu buvo išdėstyta VMI PS pozicija dėl galimų pakeitimų VMI sistemoje, pateikti atitinkami pasiūlymai.
Susitikime taip pat dalyvavo Personalo skyriaus vedėjas Arvydas Ivaškevičius, Strateginio valdymo skyriaus vedėjas Egidijus Karmonas ir LR Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Virginijus Keras.
Informacija apie susitikimą taip pat patalpinta VMI svietainėje.

VMI PS kviečia visus darbuotojus nebūti abejingais savo likimui ir teikti pasiūlymus bei informaciją, kuri padėtų mažinti nepagrįstas išlaidas ir tobulinti valstybės valdymo sistemą.
Administratorius 2009/01/22/ - 13:08 Skaityti daugiau · 3 Komentarai · 2589 Skaityta · Spausdinti

2009 m. sausio 16 d. 12 val. Į PROTESTO AKCIJĄ
Lietuvoje veikiančių profesinių sąjungų centrai yra paskelbę apie 2009-01-16 Vilniuje prie Seimo vyksiančią protesto akciją.

Valstybinės mokesčių inspekcijos profesinė sąjunga palaiko šį akciją ir kviečia visus darbuotojus per pietų pertrauka dalyvauti mitinge.
Administratorius 2009/01/16/ - 09:32 0 Komentarai · 2416 Skaityta · Spausdinti

Sveikiname Jus su Šv.Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais 2009 metais !!!

Sveikiname Jus su Šv.Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais 2009 metais !!!
Linkime laimės, sveikatos, sėkmės ir optimizmo.


Nuoširdžiai,
Jūsų profesinė sąjunga
Administratorius 2008/12/24/ - 12:47 1 Komentarai · 2443 Skaityta · Spausdinti

Kreipimasis į J.E. Prezidentą V.Adamkų

p r a š o m e :


- pasinaudoti Valstybės vadovui Lietuvos Respublikos Konstitucijos suteikta teise vetuoti 2008 m. gruodžio 19 d. Lietuvos Respublikos Seimo lengvabūdiškai priimtą Valstybės politikų, teisėjų, valstybės pareigūnų ir valstybės tarnautojų pareiginės algos (atlyginimo) bazinio dydžio, taikomo 2009 metais, įstatymą (projektas Nr.XIP-186(2)), kuriuo valstybės tarnautojams 2009 metams taikomas bazinis dydis sudaro 475 Lt, t.y. mažesnis už esamą.

- pasinaudoti Valstybės vadovui Lietuvos Respublikos Konstitucijos suteikta teise ir kreiptis į Lietuvos Respublikos Konstitucinį teismą, siekiant nustatyti ar tokio pobūdžio įstatymų pataisos atitinka Lietuvos Respublikos Konstituciją bei užkirsti kelią Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos naikinimui.

- priimant minėtus sprendimus įvertinti krizės akivaizdoje Seimo priimamus įstatymų projektus ne tik grynai „buhalteriniu“ ar ekonominiu bei viešųjų finansų aspektu, bet ir atsižvelgiant į būtinybę užtikrinti viešąją tvarką bei sumažinti gilėjančių socialinių žaizdų sukeliamus padarinius.
Administratorius 2008/12/24/ - 12:34 Skaityti daugiau · 1 Komentarai · 2358 Skaityta · Spausdinti

Nustatytas mažesnis pareiginės algos bazinis dydis
Valstybės politikų, teisėjų, valstybės pareigūnų ir valstybės tarnautojų pareiginės algos (atlyginimo) bazinio dydžio, taikomo 2009 metais, įstatymas (projektas Nr.XIP-186(2)). Balsavo: už – 77, prieš – 28, susilaikė 4.

Šiuo įstatymu nustatytas valstybės politikų, teisėjų, valstybės pareigūnų ir valstybės tarnautojų pareiginės algos (atlyginimo) bazinis dydis 2009 metais – 475 litai.
Administratorius 2008/12/24/ - 12:14 Skaityti daugiau · 0 Komentarai · 2186 Skaityta · Spausdinti

VMI PS susitiko su Socialinių reikalų ir darbo ministru R. J. Dagiu

Šiandien, gruodžio 18 dieną, pareigūnų ir valstybės tarnautojų (muitinės, vidaus reikalų, prokuratūros, ugniagesių gelbėtojų, mokesčių inspekcijos) profesinių sąjungų vadovai lankėsi pas Socialinių reikalų ir darbo ministrą Rimantą Joną Dagį. Profesinės sąjungos susirūpinusios, kad valstybės tarnautojams norima mažinti pareiginės algos bazinį dydį nuo 490 iki 475 litų.
Administratorius 2008/12/18/ - 15:16 Skaityti daugiau · 6 Komentarai · 2270 Skaityta · Spausdinti

DĖL PRIVAČIŲ INTERESŲ DEKLARACIJŲ PILDYMO
DĖL PRIVAČIŲ INTERESŲ DEKLARACIJŲ PILDYMO


Lietuvos Respublikos viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo (toliau – Įstatymas) 6 straipsnis numato, kad deklaruojantis asmuo deklaracijoje privalo nurodyti šiuos savo ir sutuoktinio (sugyventinio, partnerio) narystę ir pareigas įmonėse, įstaigose, asociacijose ar fonduose, išskyrus narystę politinėse partijose ar organizacijose.
Analizuojant šio Įstatymo 6 straipsnio nuostatas darytina išvada, kad pareiga deklaruoti atsiranda esant abiems sąlygoms:
1. Būnant nariu įmonėse, įstaigose, asociacijose ar fonduose, išskyrus narystę politinėse partijose ar organizacijose.
2. Turint tam tikras pareigas įmonėse, įstaigose, asociacijose ar fonduose, išskyrus politinėse partijose ar organizacijose.

Taip pat pažymėtina, kad nėra aiškiai apybrėžta, apie kokio pobūdžio organizacijas kalbama Įstatymo 6 straipsnyje.

Vadovaujantis išdėstytu, Valstybinės mokesčių inspekcijos profesinė sąjunga (toliai – VMIPS) mano, kad profesinių sąjungų nariai neprivalo deklaruoti savo narystę profesinėse sąjungose.

VMIPS rekomenduoja deklaruoti narystę profesinėje sąjungoje nariams, išrinktiems į VMIPS renkamas pareigas. Kiti VMIPS nariai deklaruoja narystę savo nuožiūra.

Administratorius 2008/12/01/ - 09:28 0 Komentarai · 2662 Skaityta · Spausdinti

Puslapis 4 iš 9 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Skirkite 2% paramą

Visos teisės saugomos © 2007 Valstybinės mokesčių inspekcijos profesinė sąjunga
Programini palaikymą atlieka Rimas Armaitis
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006Fusion 6 by: PHP-Fusion Themes3902472 Valstybinės mokesčių inspekcijos profesinė sąjunga Unikalių apsilankymų