Valstybinės mokesčių inspekcijos profesinė sąjunga
Naujienos · Įstatai · Narystė · Diskusijų forumas2024/07/24/ - 05:25
Navigacija
Naujienos
Įstatai
Narystė
Straipsniai
Siuntimai
Taisyklės
Diskusijų forumas
Web nuorodos
Naujienų kategorijos
Kontaktai
Foto galerija
Paieška

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 1
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 20
Neaktyvūs nariai: 2
Naujausias narys: OrestasJuozupaitis

Draugai


Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesinės sąjungos

Muitinės darbuotoju profesinės sąjungos svetainė

Prokuratūros darbuotojų profesinė sąjunga

Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinė sąjunga

Laikraštis Lietuvos profsąjungos


VALSTYBĖS TARNYBOS ĮSTATYMO PROJEKTAS
Įstatymo projekte numatyta:
- Naikinti valstybės tarnautojų rezervą;
- Tarnautoją bus galima atleisti šalių susitarimu arba neigiamai įvertinus metinius veiklos rezultatus;
- Tarnautojas įvertintas labai gerai įgis galimybę gauti metinę premiją iki 20 proc., gerai įvertinti darbuotojai iki 10 proc.;
- Atsisakoma mokymų už valstybės bei savivaldybių lėšas;
- Tarnautojo atlyginimas nepriklausys nuo darbo stažo.
Administratorius 2010/10/28/ - 10:01 Skaityti daugiau · 0 Komentarai · 5699 Skaityta · Spausdinti

Bandymas užvaldyti VMI


Ministro R.Palaičio patikėtinis A.Armalis yra neseniai įsteigtos viešųjų ryšių įmonės "opinio.lt" vadovas, o šios bendrovės vienintelis darbuotojas yra liūdnos šlovės veikėjas Saulius Trečekauskas.

Abu jie anksčiau dirbo Valstybinėje mokesčių inspekcijoje (VMI), abu buvo atleisti: A.Armalis dėl problemų, susijusių su darbo drausme ir alkoholiu, o S.Trečekauskas kaip praradęs vadovybės pasitikėjimą. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija yra konstatavusi, kad S.Trečekauskas, dirbdamas valstybės tarnyboje ir tuo metu atstovavęs žmonai Klaipėdos apygardos administraciniame teisme ne mažiau kaip šešis kartus, pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymą, kuris tai draudžia daryti.
Administratorius 2010/10/21/ - 08:12 Skaityti daugiau · 0 Komentarai · 6760 Skaityta · Spausdinti

Prancūzai protestuoja prieš pensinio amžiaus pailginimą
Daugiau nei milijonas prancūzų streikuoja prieš prezidento Nicolas Sarkozy vyriausybės planuojamas priimti taupymo priemones, informuoja BBC.
Dėl parą trukusio streiko sutriko oro uostų, geležinkelių darbas, neveikė mokyklos.
Žmonės piktinasi vyriausybės planais sumažinti pensijas ir pailginti pensinį amžių nuo 60 iki 62 m.
Profsąjungų lyderiai sako, kad streikai gali tęstis, jeigu vyriausybė nesiims priemonių.
„Jeigu jie (vyriausybė) nereaguos, nekreips dėmesio, bus ir daugiau streikų“, – sakė CGT profsąjungos vadovas Bernardas Thibaultas.
Prancūzijoje žmonės anksčiau išeina į pensiją, nei daugelyje Europos valstybių. Politikai pensijų amžiaus klausimu skyla į dvi stovyklas.
Darbo reikalų ministras Ericas Woerthas pristatė Pensijų įstatymo projektą Nacionalinei asamblėjai (vieniems iš parlamento rūmų) ir įspėjo, kad nepriėmus įstatymo pasekmės būtų skaudžios.
„Jeigu nepakeisime pensijų plano, rytoj neliks pinigų mokėti pensijoms Prancūzijoje“, – sakė jis parlamentarams.
Pagal dabartinius įstatymus, vyrai ir moterys Prancūzijos gali išeiti į pensiją 60 m. Jie moka socialines įmokas 40,5 m., o visą pensiją gauna sulaukę 65 m.
Vyriausybės teigimu, iki 2018 m. pailginus pensinį amžių iki 62 m., visą pensiją mokant nuo 67-erių, būtų galima sutaupyti 70 mlrd. eurų.
N. Sarkozy sako, kad reforma būtina dėl šalies biudžeto deficito ir senstančios visuomenės.

DELFI informacija
Administratorius 2010/09/09/ - 08:09 0 Komentarai · 4169 Skaityta · Spausdinti

„Sąmoningai ar ne, bet kokiu atveju, rezultatas yra blogas. Tai taip ir vertinu VMI vadovo veiklą“, - sakė Prezidentė.


Stasys Gudavičius

Prezidentė turi pastabų Aplinkos bei Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoms, taip pat Valstybinės mokesčių inspekcijos vadovui.
Kadencijos pirmųjų metinių proga surengtoje spaudos konferencijoje Prezidentė Dalia Grybauskaitė užsiminė, kad yra kelios ministerijos, kurioms ji turi priekaištų dėl netinkamo darbo. „Sunku įvertinti galutinį įvairių ministerijų rezultatą, nes labai skirtingos atsakomybės sferos ir problemų gilumas, bet, manyčiau, daug rezervų pasistengti turi Aplinkos ministerija ir Socialinė. Tai, ko gero, tai būtų jautriausios ir sudėtingiausios ministerijos, kur rezultato reikėtų geresnio“, - sakė valstybės vadovė.
Tačiau ji tiesiogiai nekritikavo nei aplinkos ministro Gedimino Kazlausko, nei socialinės apsaugos ir darbo ministro Donato Jankausko, nei kurio nors kito ministerijos vadovo.
Valstybės vadovė pažėrė priekaištų Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) prie Finansų ministerijos bei jos viršininkui Modestui Kaseliauskui, faktiškai pareikšdama juo netiesioginį nepasitikėjimą. „Privalomojo sveikatos draudimo mokesčio situacija parodė, kad VMI dirbo labai pasyviai, formaliai ir nebuvo tas pagalbininkas Vyriausybei, kurio tikėtumėmės ir koks galėtų“, - teigė D.Grybauskaitė.
„Taigi, dalis atsakomybės už tokį darbą tenka ir institucijos vadovui“, - pridūrė ji.
Prezidentė piktinosi, kad VMI, turėdama pilną informaciją apie žmonių, pirmiausia valstybės tarnautojų pajamas ir turtą, neanalizuoja turimos informacijos. „Niekas neanalizuoja turimos informacijos apie pajamas ir turtą, nors jau seniai galėjo VMI daryti. To nebuvo daroma. Kai mes kalbame apie atsakomybę, tame tarpe ir valstybės tarnautojų, aš siūlysiu turto konfiskavimą už nelegaliai įsigytą turtą“, - pastebėjo D.Grybauskaitė.
„Sąmoningai ar ne, bet kokiu atveju, rezultatas yra blogas. Tai taip ir vertinu VMI vadovo veiklą“, - sakė Prezidentė.
Penkerius metus VMI vadovaujantis M.Kaseliauskas šiemet pateko į keletą teisėsaugos akiratyje atsidūrusių istorijų. Neoficialiomis žiniomis, rudenį arba ateinančią žiemą finansų ministrė Ingrida Šimonytė ketina pakeisti VMI viršininką.
Prezidentė pareiškė su premjeru Andriumi Kubiliumi sutarusi, kad rudeniop bus pradėta įgyvendinti institucijų, kontroliuojančių kovą su korupcija, kontrabanda ir šešėliniu verslu, reforma. Paklausta, ar numatoma VMI sujungti su Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT), D.Grybauskaitė atsakė: „Su Vyriausybės patarėjais ir premjeru esame kalbėję. Manau, kad rudeniop matysime rezultatus, kokį nors pertvarkos modelį. Nemanau, kad šios dvi institucijos bus automatiškai sujungtos. Kai kurias FNTT funkcijas reikėtų išskaidyti VMI, Specialiųjų tyrimų tarnybai ir kitoms. Kad pagaliau galėtume žinoti, kas ir kokią gauna bei turi informaciją. Kriminogeninis pasaulis labai susivienijęs, o mes labai fragmentuotai su juo kovojame“.
Vertindama gausius teisėsaugos institucijų vadovų pakeitimus per pirmuosius savo darbo metus, Prezidentė užsiminė tikinti, kad jie dirbs pakankamai efektyviai. „Ar pakeičiau geresniais pareigūnais, aišku, parodys laikas. O tai, kad rotacijos principai turi veikti visuose sferose, manau, yra teisinga“, - paminėjo ji, paklausta apie naujojo generalinio prokuroro Dariaus Valio bei kitų teisėsaugos ir specialiųjų tarnybų naujųjų vadovų paskyrimą.
Paklausta, kaip vertina Policijos departamento vadovo Vizgirdo Telyčeno darbą, Prezidentė pastebėjo, kad šioje institucijoje irgi yra nemažai pasyvumo bei neišnaudotų rezervų. „Jeigu pasižiūrime, kiek turime policininkų, tai jų turime daugiau nei kitos Baltijos šalys, o efektyvumo yra mažiau“, - kalbėjo D.Grybauskaitė.
Tačiau ji pareiškė didesnių priekaištų V.Telyčėnui neturinti. „Didelių, ženklių priekaištų ponui V.Telyčėnui neturiu, bet reikia dar ieškoti rezervų ir galimybių dirbti kitaip, tobulėti“, - sakė Prezidentė.
Administratorius 2010/07/13/ - 08:21 0 Komentarai · 4938 Skaityta · Spausdinti

Seimas nusprendė "įšaldyti" sumažintą pareigūnų ir valstybės tarnautojų darbo užmokestį.

Vilnius, birželio 29 d. (BNS).

Seimas antradienį nusprendė ir kitiems metams "įšaldyti" sumažintą politikų, teisėjų, pareigūnų ir valstybės tarnautojų darbo užmokestį.
Jis ir kitąmet bus skaičiuojamas pagal sumažintą 450 litų bazinį dydį.
Už tai numatantį Valstybės politikų, teisėjų, valstybės pareigūnų ir valstybės tarnautojų pareiginės algos (atlyginimo) bazinio dydžio įstatymą balsavo 50 Seimo narių, prieš buvo 15, o 23 susilaikė.
Seimas 450 litų dydžio valstybės politikų, teisėjų, pareigūnų ir tarnautojų pareiginės algos bazinį dydį yra patvirtinęs 2010 metams. Jo galiojimas turėjo baigtis 2011 metų sausio 1 dieną. Tačiau dėl sunkios finansinės padėties nuspręsta šį terminą pratęsti.
Bazinio atlyginimo dydžio "įšaldymas" yra taupymo plano, kuriuo siekiama sumažinti biudžeto deficitą, dalis. Tarp kitų svarbiausių Vyriausybės siūlomų priemonių yra laipsniškas pensinio amžiaus ilginimas ir motinystės išmokų mažinimas.
Administratorius 2010/07/08/ - 13:51 0 Komentarai · 4392 Skaityta · Spausdinti

Pavojus demokratijai
Mieli Kolegos, Bičiuliai, visuomeninių organizacijų atstovai !


Ponai žaidžia su ugnimi.
Šiandien, t.y. 10 d., Seimas organizuoja begėdišką pasikėsinimą prieš tiesioginę demokratiją, įteisintą LR Konstitucijoje ir patvirtintą Konstitucinio teismo sprendimo. Svarstomas "Pasiūlymas dėl LR savivaldybių tarybų rinkimų įstatymo pakeitimo projekto NR. XP-2960 (2)". Jame išbrauktos visos pataisos, kurias padaryti yra pareikalavęs LR konstitucinis teismas. Prašyčiau atkreipti dėmesį, kad po šiuo antikonstituciniu dokumentu pasirašė visos partijos. Į vieno politiko nuogąstavimą, kad po tokio sprendimo Seimą apsups žmonės, šio organizuoto konstitucijos pažeidimo iniciatorius atsakęs: "Ką gi... Pamaištaus ir nusiramins."
Informuokite apie situaciją visus artimuosius, draugus, pažįstamus.
Kas nesijaučia dar visai užuitas, kam ne vis tiek, ką su teisingumu, vadinasi, ir su mumis daro "įstatymų" leidėjai, kas nėra praradęs orumo ir pilietiškumo jausmo, pagaliau visos gyvybingos visuomeninės organizacijos 14 val. renkasi į pasitarimą prie Seimo.

Lietuvos kultūros kongreso pirmininkas
K. Stoškus
Administratorius 2010/06/10/ - 13:16 0 Komentarai · 3941 Skaityta · Spausdinti

Sveikinam ugniagesius Šv. Florijono dienos proga
Brangūs priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojai, nuoširdžiai sveikiname Jus Šv. Florijono – ugniagesių globėjo – dienos proga!


Nuo visos širdies linkime stiprybės, ryžto ir ištvermės tarnyboje, sveikatos ir laimės Jums ir Jūsų šeimoms !


Administratorius 2010/05/04/ - 13:25 0 Komentarai · 4168 Skaityta · Spausdinti

Įvyko ataskaitinė VMI PS konferencija
2010 m. kovo 27 d. Kaune buvo sušaukta VMI PS konferencija.
Dalyvavo PS nariai iš VMI prie FM, Vilniaus, Kauno, Marijalpolės, Utenos, Tauragės AVMI.
3 metų kadencijai VMI PS vadovaus:

Pirmininkas Julijonas Aniukštis, tel.:8-5-2687896, VMI prie FM
Pirmininko 1-sis pavaduotojas Vladimir Jakovlev, tel.:8-5-2687579, VMI prie FM

Tarybos nariai:
Rita Benesevičiūtė, tel.:8-37-466803, Kauno AVMI
Marijana Jankauskienė, tel.: 8-446-62895, Tauragės AVMI
Žydrūnas Kavaliauskas, tel.: 8-343-97745, Marijampolės AVMI

Taip pat įsteigti Kauno ir Tauragės VMI PS skyriai.
Kauno skyriui vadovaus Česlovas Jurgelevičius, tel.:8-37-405316
Tauragės skyriui vadovaus Salomėja Tamavičienė, tel.:8-446-62895
Administratorius 2010/03/27/ - 21:59 0 Komentarai · 4685 Skaityta · Spausdinti

Sveikiname Jus su Šv.Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais 2010 metais !!!


Gerbiami Kolegos !

Profsąjungiečiai !Štai ir atėjo Šv.Kalėdos, neužilgo ateis Naujieji 2010 metai.

Nesunku nuspėti, kad jie bus dar sunkesni negu praėjusieji.
Tad linkime visiems, kad Kalėdų dvasia visus ateinančius metus liktų su mumis ir suteiktų mums optimizmo ir ryžto atlaikyti visus negandus.

Sveikiname Jus su Šv.Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais metais !!!
Linkime laimės, sveikatos, sėkmės Jums ir Jūsų artimiesiems.


Nuoširdžiai Jūsų
VMI profesinė sąjunga
Administratorius 2009/12/24/ - 12:29 0 Komentarai · 5059 Skaityta · Spausdinti

KVIEČIAME VISĄ LIETUVĄ SUSIBURTI
MITINGAS „IR ŠVIESA, IR TIESA!“
2009 m. gruodžio mėn. 12 d. 13 val. prie Vilniaus koncertų ir sporto rūmų (Rinktinės g. 1, Vilnius)
Dalyvaus: JDJ pirmininkas, teisininkas Kęstutis Čilinskas, akademikas Antanas Kudzys, aktorius Regimantas Adomaitis, ekonomistė dr. Aušra Maldeikienė, medicinos profesorius Juozas Žilinskas ir kiti savo sričių profesionalai, kurie tiki, kad susitelkę piliečiai gali įveikti oligarchinę priespaudą.
ĮGYVENDINDAMI PILIEČIŲ KONSTITUCINES TEISES, REIKALAUSIME:
– Diržus veržti oligarchams, o ne darbuotojams, pensininkams, studentams ir verslininkams!
– valstybė turi ne primokėti neteisėtai pasipelniusiems oligarchams, o teismo keliu panaikinti neteisėtus LEO, VST privatizavimo sandorius ir teisinės restitucijos keliu grąžinti valstybei milijardinės vertės finansinį kapitalą!
– į teisiamųjų suolą – ne mamas, o valstybės turtą švaistančius korumpuotus politikus ir pareigūnus!
– kadangi generalinis prokuroras nedrįsta liesti korumpuotų politikų, įkurti piliečių renkamą valstybės prokurorą ir renkamą teismą (tribunolą), kuris teistų korumpuotus politikus ir pareigūnus!
– panaikinti senaties terminą ekonominiams ir korupciniams nusikaltimams! TAI, KĄ DAROME ŠIANDIEN, LEMS, KAIP GYVENSIME RYTOJ!
Visi, kurie neabejingi savo ir vaikų ateičiai, atvykite ir pakvieskite kaimynus 2009 m. gruodžio 12 d. 13 val. prie Vilniaus koncertų ir sporto rūmų.

Mitingo iniciatorius Jungtinis demokratinis judėjimas (JDJ)
Laisvės pr. 60, LT-05120, Vilnius; tel. 8 670 13927; el.p. – info@demokratija.eu
Administratorius 2009/12/10/ - 11:50 0 Komentarai · 3953 Skaityta · Spausdinti

Seimas: Apsaugoti konstitucines vertybes galima tik mažinant pareigūnų algas
2009 m. liepos 16 d. pranešimas VIR
(iš Seimo plenarinių posėdžių)
RYTINIS POSĖDIS
Pritarta po svarstymo šiems įstatymo projektams:
-Valstybės politikų, teisėjų, valstybės pareigūnų ir valstybės tarnautojų pareiginės algos (atlyginimo) bazinio dydžio, taikomo 2009 metais, įstatymo 3 straipsnio pakeitimo įstatymo projektui Nr.XIP-792(3). Balsavo: už – 66, prieš – 24, susilaikė 15.
Įstatymo projekte, atsižvelgiant į valstybės biudžeto finansines galimybes, siūloma sumažinti valstybės politikų ir valstybės pareigūnų pareiginės algos koeficientus. Numatoma valstybės politikų, teisėjų, valstybės pareigūnų ir valstybės tarnautojų pareiginės algos (atlyginimo) bazinį dydį: nuo 2009 m. sausio 1 d. iki 2009 m. liepos 31 d. nustatyti 475 litus, o nuo 2009 m. rugpjūčio 1 d. iki 2009 m. gruodžio 31 d. – 450 litų.
Administratorius 2009/07/16/ - 14:31 Skaityti daugiau · 0 Komentarai · 7972 Skaityta · Spausdinti

Puslapis 3 iš 10 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Skirkite 2% paramą

Visos teisės saugomos © 2007 Valstybinės mokesčių inspekcijos profesinė sąjunga
Programini palaikymą atlieka Rimas Armaitis
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006Fusion 6 by: PHP-Fusion Themes5063801 Valstybinės mokesčių inspekcijos profesinė sąjunga Unikalių apsilankymų