Valstybinės mokesčių inspekcijos profesinė sąjunga
Naujienos · Įstatai · Narystė · Diskusijų forumas2018/06/24/ - 00:49
Navigacija
Naujienos
Įstatai
Narystė
Straipsniai
Siuntimai
Taisyklės
Diskusijų forumas
Web nuorodos
Naujienų kategorijos
Kontaktai
Foto galerija
Paieška

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 2
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 17
Neaktyvūs nariai: 12
Naujausias narys: vladasb

Draugai


Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesinės sąjungos

Muitinės darbuotoju profesinės sąjungos svetainė

Prokuratūros darbuotojų profesinė sąjunga

Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinė sąjunga

Laikraštis Lietuvos profsąjungos


Sveikinam ugniagesius Šv. Florijono dienos proga
Brangūs priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojai, nuoširdžiai sveikiname Jus Šv. Florijono – ugniagesių globėjo – dienos proga!


Nuo visos širdies linkime stiprybės, ryžto ir ištvermės tarnyboje, sveikatos ir laimės Jums ir Jūsų šeimoms !


Administratorius 2010/05/04/ - 13:25 0 Komentarai · 2887 Skaityta · Spausdinti

Įvyko ataskaitinė VMI PS konferencija
2010 m. kovo 27 d. Kaune buvo sušaukta VMI PS konferencija.
Dalyvavo PS nariai iš VMI prie FM, Vilniaus, Kauno, Marijalpolės, Utenos, Tauragės AVMI.
3 metų kadencijai VMI PS vadovaus:

Pirmininkas Julijonas Aniukštis, tel.:8-5-2687896, VMI prie FM
Pirmininko 1-sis pavaduotojas Vladimir Jakovlev, tel.:8-5-2687579, VMI prie FM

Tarybos nariai:
Rita Benesevičiūtė, tel.:8-37-466803, Kauno AVMI
Marijana Jankauskienė, tel.: 8-446-62895, Tauragės AVMI
Žydrūnas Kavaliauskas, tel.: 8-343-97745, Marijampolės AVMI

Taip pat įsteigti Kauno ir Tauragės VMI PS skyriai.
Kauno skyriui vadovaus Česlovas Jurgelevičius, tel.:8-37-405316
Tauragės skyriui vadovaus Salomėja Tamavičienė, tel.:8-446-62895
Administratorius 2010/03/27/ - 21:59 0 Komentarai · 3357 Skaityta · Spausdinti

Sveikiname Jus su Šv.Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais 2010 metais !!!


Gerbiami Kolegos !

Profsąjungiečiai !Štai ir atėjo Šv.Kalėdos, neužilgo ateis Naujieji 2010 metai.

Nesunku nuspėti, kad jie bus dar sunkesni negu praėjusieji.
Tad linkime visiems, kad Kalėdų dvasia visus ateinančius metus liktų su mumis ir suteiktų mums optimizmo ir ryžto atlaikyti visus negandus.

Sveikiname Jus su Šv.Kalėdomis ir artėjančiais Naujaisiais metais !!!
Linkime laimės, sveikatos, sėkmės Jums ir Jūsų artimiesiems.


Nuoširdžiai Jūsų
VMI profesinė sąjunga
Administratorius 2009/12/24/ - 12:29 0 Komentarai · 3845 Skaityta · Spausdinti

KVIEČIAME VISĄ LIETUVĄ SUSIBURTI
MITINGAS „IR ŠVIESA, IR TIESA!“
2009 m. gruodžio mėn. 12 d. 13 val. prie Vilniaus koncertų ir sporto rūmų (Rinktinės g. 1, Vilnius)
Dalyvaus: JDJ pirmininkas, teisininkas Kęstutis Čilinskas, akademikas Antanas Kudzys, aktorius Regimantas Adomaitis, ekonomistė dr. Aušra Maldeikienė, medicinos profesorius Juozas Žilinskas ir kiti savo sričių profesionalai, kurie tiki, kad susitelkę piliečiai gali įveikti oligarchinę priespaudą.
ĮGYVENDINDAMI PILIEČIŲ KONSTITUCINES TEISES, REIKALAUSIME:
– Diržus veržti oligarchams, o ne darbuotojams, pensininkams, studentams ir verslininkams!
– valstybė turi ne primokėti neteisėtai pasipelniusiems oligarchams, o teismo keliu panaikinti neteisėtus LEO, VST privatizavimo sandorius ir teisinės restitucijos keliu grąžinti valstybei milijardinės vertės finansinį kapitalą!
– į teisiamųjų suolą – ne mamas, o valstybės turtą švaistančius korumpuotus politikus ir pareigūnus!
– kadangi generalinis prokuroras nedrįsta liesti korumpuotų politikų, įkurti piliečių renkamą valstybės prokurorą ir renkamą teismą (tribunolą), kuris teistų korumpuotus politikus ir pareigūnus!
– panaikinti senaties terminą ekonominiams ir korupciniams nusikaltimams! TAI, KĄ DAROME ŠIANDIEN, LEMS, KAIP GYVENSIME RYTOJ!
Visi, kurie neabejingi savo ir vaikų ateičiai, atvykite ir pakvieskite kaimynus 2009 m. gruodžio 12 d. 13 val. prie Vilniaus koncertų ir sporto rūmų.

Mitingo iniciatorius Jungtinis demokratinis judėjimas (JDJ)
Laisvės pr. 60, LT-05120, Vilnius; tel. 8 670 13927; el.p. – info@demokratija.eu
Administratorius 2009/12/10/ - 11:50 0 Komentarai · 2625 Skaityta · Spausdinti

Seimas: Apsaugoti konstitucines vertybes galima tik mažinant pareigūnų algas
2009 m. liepos 16 d. pranešimas VIR
(iš Seimo plenarinių posėdžių)
RYTINIS POSĖDIS
Pritarta po svarstymo šiems įstatymo projektams:
-Valstybės politikų, teisėjų, valstybės pareigūnų ir valstybės tarnautojų pareiginės algos (atlyginimo) bazinio dydžio, taikomo 2009 metais, įstatymo 3 straipsnio pakeitimo įstatymo projektui Nr.XIP-792(3). Balsavo: už – 66, prieš – 24, susilaikė 15.
Įstatymo projekte, atsižvelgiant į valstybės biudžeto finansines galimybes, siūloma sumažinti valstybės politikų ir valstybės pareigūnų pareiginės algos koeficientus. Numatoma valstybės politikų, teisėjų, valstybės pareigūnų ir valstybės tarnautojų pareiginės algos (atlyginimo) bazinį dydį: nuo 2009 m. sausio 1 d. iki 2009 m. liepos 31 d. nustatyti 475 litus, o nuo 2009 m. rugpjūčio 1 d. iki 2009 m. gruodžio 31 d. – 450 litų.
Administratorius 2009/07/16/ - 14:31 Skaityti daugiau · 0 Komentarai · 2375 Skaityta · Spausdinti

Profesinių sąjungų kreipimasis


Šiandien, liepos 16-ąją dieną, pareigūnų ir valstybės tarnautojų profesinės sąjungos išplatino pranešimą, kuriuo išreiškiamas neigiamas valstybės tarnautojų bendruomenės požiūris į numatomą beatodairišką darbo užmokesčio mažinimą siūlomą Vyriausybės teikiamais įstatymų projektais. Manome, kad siūlomi įstatymų pakeitimai iš esmės nesprendžia valstybės sektoriaus darbo užmokesčio problemų, didelio atotrūkio tarp mažiausias ir didžiausias pajamas gaunančių valstybės politikų, teisėjų, valstybės pareigūnų, krašto apsaugos tarnybos, prokurorų, valstybės tarnautojų ir statutinių valstybės tarnautojų.
Profesinėms sąjungoms nepriimtinos esamos Vyriausybės spekuliacijos imituojant dėl valdžios kaltės nutrūkusį socialinį dialogą. Pareigūnai pabrėžia, kad Vyriausybė dezinformuoja Lietuvos visuomenę apie tai, kad ji, neva tariasi su įvairiomis visuomenės grupėmis (2009-07-13 LR Vyriausybės pranešimas „Derybos su profesinėmis sąjungomis – Nacionalinio Susitarimo link“). Nutylima, kas gi tie partneriai. Populistinė Vyriausybės retorika neturi nieko bendra su Lietuvai taip svarbia socialine partneryste ir solidarumu išgyvenant sunkmetį.........

Administratorius 2009/07/16/ - 11:56 Skaityti daugiau · 0 Komentarai · 2742 Skaityta · Spausdinti

Keliones į Lenkiją


Manydami, kad daugumai mūsų PS narių bus įdomu artimiau susipažinti su ekonomine padėtimi Lenkijos Respublikoje Taryba nutarė VMI profesinės sąjungos nariams organizuoti keliones į Lenkiją ir skirti lėšas būtinoms kelionės išlaidoms apmokėti. Taryba taip pat pevedė pirmininko pavaduotojui Vl. Jakovlevui (8-650-80708) spręsti operatyvius kelionės organizavimo klausimus. Papildoma informacija bus talpinama Diskusijų forume.
Administratorius 2009/07/14/ - 15:52 0 Komentarai · 2510 Skaityta · Spausdinti

VMI profesinė sąjunga sveikina2009 m. gegužės 22 d. Lietuvos Respublikos valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininku buvo išrinktas Remigijus Mackus, VMI prie FM Kovos su korupcijos skyriaus vedėjo pavaduotojas.

VMI profesinė sąjunga sveikina R. Mackų su atsakingomis pareigomis ir tikisi konstruktuvesnio bendradarbiavimo visose srityse.

VMI profesinė sąjunga
Administratorius 2009/06/01/ - 09:55 0 Komentarai · 3755 Skaityta · Spausdinti

Pasitarimas su VMI vadovybe.
2009-04-27 VMI PS pirmininkas J.Aniukštis ir jo pavaduotojas Vl.Jakovlev susitiko su VMI prie FM viršininku M.Kaseliausku, viršininko pavaduotojais G.Vyšniauskiu ir D.Daugirda, Personalo skyriaus vedėju A.Ivaškevičiumi, SVS vedėju E.Karmonu. J.Aniukštis informavo apie PS susitikimo su A.Kubiliumi. Aptarti galimi veiksmai jei ir toliau bus mažinamas darbo užmokesčio fondas. Taip pat ieškota galimybių mažinti įstaigos išlaikymo kaštus.
Administratorius 2009/04/30/ - 15:12 0 Komentarai · 2396 Skaityta · Spausdinti

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius susitiko su tarnautojų profesinių sąjungų lyderiais
2009-04-23 d., Vilnius. Vyriausybės rūmuose Premjeras Andrius Kubilius susitiko su pareigūnų ir valstybės tarnautojų profesinių sąjungų vadovais.

Susitikime dalyvavo apie 20 policijos, priešgaisrinės apsaugos, muitinės, VMI, prokuratūros profesinių sąjungų atstovų.
VMI PS pirmininkas J. Aniukštis informavo dalyvius, kad profesinėms sąjungoms nepriimtinas darbo fondo mažinimas, kai nėra išsemtos visos kitos taupymo galimybės.
Taip pat nutarta įkurti darbo grupę, kuri išnagrinės Vidaus reikalų ministerijos institucijų struktūras, pareigybes, galimai besidubliuojančias, nereikalingas funkcijas, kad sistemos viduje būtų rasta rezervų, užtikrinsiančių efektyvesnį vidaus reikalų sistemos darbą. VMI PS jau pateikė analogiškus pasiūlymus Finansų ministrui A. Šemetai.
Administratorius 2009/04/24/ - 12:35 0 Komentarai · 2396 Skaityta · Spausdinti

Profsąjungų lyderiai išteisinti dėl riaušių prie Seimo
Administracinėn atsakomybėn dėl riaušėmis virtusio mitingo prie Seimo patrauktiems profsąjungų lyderiams teismas nutraukė administracinę bylą dėl sausį prie Seimo vykusių riaušių. Teismas nutarė, kad jiems pateikti kaltinimai yra nekonkretūs.

Vilniaus miesto antrojo apylinkės teismo teisėjo Gedimino Viederio nutarimą policija dar galės apskųsti Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui.

Lietuvos darbo federacijos pirmininko Vydui Puskepaliui ir Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkei Aldonai Jašinskienei ir Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkui Artūrui Černiauskui policija buvo surašiusi pažeidimų protokolus dėl sausio 16-ąją prie Seimo vykusiame mitinge pažeisto Susirinkimų įstatymo. Policija yra įsitikinusi, kad mitingo organizatoriai nesiėmė pakankamai priemonių, kad kilus neramumams prie parlamento pasikeistų mitingo pobūdis bei kad būtų laikomasi 75 metrų atstumo nuo Seimo.

„Organizatoriai nesiėmė priemonių nutraukti kitą prasidėjusį mitingą ir dėl to nesikreipė į policiją“, - teigiama policijos pareigūnų profsąjungų lyderiams surašytuose administracinių teisės pažeidimų protokoluose.

DELFI informacija
Administratorius 2009/04/14/ - 13:31 0 Komentarai · 3469 Skaityta · Spausdinti

Puslapis 3 iš 9 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Skirkite 2% paramą

Visos teisės saugomos © 2007 Valstybinės mokesčių inspekcijos profesinė sąjunga
Programini palaikymą atlieka Rimas Armaitis
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006Fusion 6 by: PHP-Fusion Themes3852136 Valstybinės mokesčių inspekcijos profesinė sąjunga Unikalių apsilankymų