Valstybinės mokesčių inspekcijos profesinė sąjunga
Naujienos · Įstatai · Narystė · Diskusijų forumas2022/09/26/ - 09:18
Navigacija
Naujienos
Įstatai
Narystė
Straipsniai
Siuntimai
Taisyklės
Diskusijų forumas
Web nuorodos
Naujienų kategorijos
Kontaktai
Foto galerija
Paieška

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 2
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 20
Neaktyvūs nariai: 1
Naujausias narys: OrestasJuozupaitis

Draugai


Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesinės sąjungos

Muitinės darbuotoju profesinės sąjungos svetainė

Prokuratūros darbuotojų profesinė sąjunga

Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinė sąjunga

Laikraštis Lietuvos profsąjungos


Ar pastebės policininkai ir valstybės tarnautojai atlyginimų padidėjimą?

Šiandien, birželio 20 dieną, LR Seimo Biudžeto ir finansų bei Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetai svarstė Valstybės politikų, teisėjų, valstybės pareigūnų ir valstybės tarnautojų pareiginės algos bazinio dydžio, taikomo 2008 metais, įstatymo projektą XP-2297. Abu šie komitetai paskirti papildomais. Komitetų posėdžiuose dalyvavo Vidaus reikalų sistemos respublikinės profesinės sąjungos l.e.p. pirmininkas Saulius Džiautas. Įstatymo projektą LR Vyriausybė teikė atsižvelgus tik į Finansų ministerijos pasiūlymą bazinį dydį kelti tik 18 litų. Nebuvo atsižvelgta nei į profesinių sąjungų, nei į Socialinių reikalų ir darbo bei Ūkio ministerijų siūlymus valstybės tarnautojams bazinį dydį pakelti daugiau.
Senas Vilkas 2007/06/20/ - 16:49 Skaityti daugiau · 1 Komentarai · 3240 Skaityta · Spausdinti

OKS ir AAS KONFERENCIJA – SĄSKRYDIS - FOTOARCHYVAS (2007-06-15)
OKS ir AAS vadams išsiūsti nurodymai, kaip pasiekti 62 nuotraukų archyvą. Prašome kreiptis į juos.

Svetainės albume yra tik jų maža dalis. Tiesa, albume su komentarais.
--
Pagarbiai, Vl. Jakovlev
VMI PS tarybos narys
+370-650-80708
www.vmips.com
Administratorius 2007/06/15/ - 10:47 0 Komentarai · 3178 Skaityta · Spausdinti

Seimas po pateikimo pritarė realaus darbo užmokesčio mažinimui valstybės tarnyboje

Naujienų agentūra ELTA praneša, kad pareigūnų, tarnautojų ir teisėjų pareiginės algos bazinį dydį (PABD) 2008 metais siūloma padidinti 18 litų, arba 4 proc., iki 460 litų. Dabar jis yra 442 litai. Seimas plenarinėje sesijoje ketvirtadienį tam pritarė po įstatymo pataisų pateikimo ir po diskusijų komitetuose vėl planuoja prie jų grįžti birželio 26 dieną. Seimui įstatymo projektą dėl bazinės algos padidinimo pateikė Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Anot jos, naujas bazinis atlyginimo dydis bus taikomas valstybės pareigūnų, valstybės tarnautojų pareiginėms algoms ir karių tarnybiniams atlyginimams bei kitoms teisės aktų nustatytoms išmokoms apskaičiuoti.

Šaltinis http://www.laborunion.lt/
Senas Vilkas 2007/06/14/ - 18:51 Skaityti daugiau · 1 Komentarai · 2977 Skaityta · Spausdinti

Vieningas profesinių sąjungų kreipimasis (2007-06-14)


Šiandien, birželio 14 d., Lietuvos vidaus reikalų sistemos profesinė sąjunga, Lietuvos muitinės darbuotojų profesinių sąjungų susivienijimas, Lietuvos valstybės tarnautojų profesinė sąjunga, Lietuvos Respublikos prokuratūros profesinė sąjunga, Valstybinės mokesčių inspekcijos profesinė sąjunga, Lietuvos medicinos darbuotojų profesinė sąjunga ir Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojų profesinė sąjunga kreipėsi į Lietuvos Respublikos Prezidentą, Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininką, Lietuvos Respublikos Ministrą Pirmininką ir į LR Seimo frakcijas. Apie 20 tūkstančių narių vienijančios profesinės sąjungos pareiškė, kad šalies valstybės tarnautojų darbo užmokestis nėra adekvatus Lietuvos ekonominėms galimybėms, priimti teisės aktai sistemingai diskriminuoja valstybės tarnautojus, pareigūnus ir kitus biudžetinių įstaigų darbuotojus.
Senas Vilkas 2007/06/14/ - 17:50 Skaityti daugiau · 2 Komentarai · 3231 Skaityta · Spausdinti

IR PROFSĄJUNGOS PRISIDĖS PRIE MOKESČIŲ INSPEKCIJOS KOVOS SU „VOKELIAIS“

http://www.lprofsajungos.lt/

Birželio 14 d., ketvirtadienį, su Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) atstovais susitikę Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos (LPSK) pirmininko pavaduotojas Algirdas Kvedaravičius bei LPSK generalinė sekretorė Janina Matuizienė sutarė siekti kuo glaudesnio bendradarbiavimo, ypač kovoje su atlyginimais „vokeliuose“.

VMI pasitarime atstovavo VMI viršininko pavaduotojas Darius Alinskas, VMI Kontrolės departamento direktorius Artūras Klerauskas, Vilniaus apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininko pavaduotojas Mindaugas Almantas.

Šaltinis http://www.lprofsajungos.lt/
Senas Vilkas 2007/06/14/ - 17:48 Skaityti daugiau · 0 Komentarai · 2941 Skaityta · Spausdinti

Susitikimas su Kauno AVMI darbuotojais (2007-06-14)

Vakar, 2007 m. birželio 13 d. Kauno AVMI patalpose, esančiose Juozapavičiaus g. 57, Kaunas Valstybinės mokesčių inspekcijos profesinės sąjungos pirmininkas Julijonas Aniukštis susitiko su Kauno AVMI darbuotojais.

Susitikime dalyvavę darbuotojai uždavė klausimus apie atlyginimų kėlimą, kasmetinių atostogų suteikimo tvarkos pažeidimus Kauno AVMI, poilsio kambarių stygių, profesinės sąjungos veiklos valstybinėje mokesčių inspekcijoje ypatumus.
Julijonas Aniukštis pažadėjo darbuotojams pateikti paklausimą Kauno AVMI administracijai dėl kasmetinių atostogų tvarkos laikymosi, taip pat papasakojo apie esamą padėtį derybose su Lietuvos Respublikos Vyriausybe dėl atlyginimo kėlimo valstybės tarnautojams (skirtingai nuo LRVMIDPS siūlomo atlyginimų reguliavimo priedais, VMIPS siūlo pririšti atlyginimų kėlimą procentaliai prie MMA).

Susitikime taip pat dalyvavo į Kauną komandiruoti Lietuvos Respublikos Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojų profesinės sąjungos (pirmininkas V. Keras) nariai.


Valstybinės mokesčių inspekcijos profesinės sąjungos taryba
Administratorius 2007/06/14/ - 11:21 0 Komentarai · 4166 Skaityta · Spausdinti

Atleistas Telšių mokesčių inspekcijos viršininkas (2007-06-06)

www.DELFI.lt

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) pranešė, kad ketvirtadienį iš darbo atleistas Telšių apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos (AVMI) viršininkas Antanas Naujokas. Vadovui po tarnybinio tyrimo paskirta nuobauda – atleidimas iš darbo. Ketvirtadienį jis susipažindintas su įsakymu dėl tarnybinės nuobaudos paskyrimo.

Šaltinis www.DELFI.lt
Administratorius 2007/06/12/ - 15:56 Skaityti daugiau · 0 Komentarai · 2902 Skaityta · Spausdinti

VMI PROFESINĖ SĄJUNGA

Balandį valstybės įmonėje Registrų centras oficialiai įregistruota ir juridinio asmens statusą įgijo Valstybinės mokesčių inspekcijos profesinė sąjunga (toliau - VMI profesinė sąjunga). Steigiamajame VMI profesinės sąjungos susirinkime, kuris vyko kovo mėnesį, dalyvavę Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Finansų ministerijos (VMI prie FM) ir apskričių VMI atstovai išrinko šios profesinės sąjungos penkis tarybos narius, iš kurių pirmininku buvo išrinktas Julijonas ANIUKŠTIS. Jis papasakojo, kodėl buvo įsteigta VMI profesinė sąjunga, kokie šios profesinės sąjungos ketinimai.
Senas Vilkas 2007/05/30/ - 23:02 Skaityti daugiau · 1 Komentarai · 5417 Skaityta · Spausdinti

Gegužės pirmąja - Tarptautinė darbo diena (2007-04-27)
VALSTYBINĖS MOKESČIŲ INSPEKCIJOS PROFESINĖS SĄJUNGOS SVEIKINIMAS

Mieli kolegos,
Gegužės pirmąją minime Tarptautinę darbo dieną. Ta proga nuoširdžiai sveikiname visus Valstybinės mokesčių inspekcijos tarnautojus ir darbuotojus, linkime, kad gyvenime nebūtų problemų, kurių negalėtume išspręsti, kliūčių, kurių negalėtume įveikti ir tikslo, kurio negalėtume pasiekti. Tame Jums padės aktyviai veikianti VMI profesinė sąjunga.
Administratorius 2007/05/30/ - 00:24 Skaityti daugiau · 0 Komentarai · 4034 Skaityta · Spausdinti

Poilsis Šventojoje

Profesinės sąjungos narių dėmesiui !!!

Valstybinės mokesčių inspekcijos profesinė sąjunga (toliau – VMI PS) vykdydama įsipareigojimus rūpintis savo narių turiningu laisvalaikio praleidimu bei plėtodama bendradarbiavimo ryšius su kitomis giminingomis profesinėmis sąjungomis gavo Muitinės darbuotojų profesinės sąjungos pasiūlymą VMI PS nariams pailsėti Šventojoje.
Maloniai siūlome pasinaudoti proga.

Daugiau: rubrikoje Laisvalaikis arba MDPS svetainėje

Galimi keturi poilsiaviečių nuomos variantai:

1. Kotedžo tipo 3-vietis kambarys (tualetas, dušas, televizorius, šaldytuvas, virtuvė bendra)- Nr.10;
2. Kotedžo tipo 3-4-vietis kambarys (tualetas, dušas, televizorius, šaldytuvas, virtuvė bendra)- Nr.8;
3. Kotedžo tipo 4-5-vietis kambarys (tualetas, dušas, televizorius, šaldytuvas, virtuvė bendra)- Nr.9;
4. Kambarys daugiabutyje 4-vietis (tualetas, dušas, šaldytuvas).
Senas Vilkas 2007/05/29/ - 18:11 Skaityti daugiau · 0 Komentarai · 3333 Skaityta · Spausdinti

VALSTYBINĖS MOKESČIŲ INSPEKCIJOS PROFESINĖS SĄJUNGOS KREIPIMASIS (2007-04-18)

Gerbiami kolegos,

š.m. balandžio 11 dieną Registrų centre oficialiai užregistruota ir juridinio asmens statusą įgijo Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) profesinė sąjunga.

Steigiamajame susirinkime, kuris įvyko š.m. kovo 17 dieną, dalyvavo atstovai iš VMI prie FM ir apskričių inspekcijų. Jame buvo patvirtinti VMI profesinės sąjungos įstatai, išrinkti valdymo organai ir numatytos pagrindinės veiklos kryptys. Vieninga VMI profesinė sąjunga jungia VMI prie FM ir visų apskričių mokesčių inspekcijų darbuotojus. Jos nariais gali būti ne tik dirbantys, bet ir buvę VMI darbuotojai, kurie šiai organizacijai atidavė savo prasmingus darbinės veiklos metus.
Administratorius 2007/05/29/ - 12:05 Skaityti daugiau · 0 Komentarai · 4729 Skaityta · Spausdinti

Puslapis 9 iš 10 << < 6 7 8 9 10 >
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Skirkite 2% paramą

Visos teisės saugomos © 2007 Valstybinės mokesčių inspekcijos profesinė sąjunga
Programini palaikymą atlieka Rimas Armaitis
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006Fusion 6 by: PHP-Fusion Themes4844142 Valstybinės mokesčių inspekcijos profesinė sąjunga Unikalių apsilankymų