Valstybinės mokesčių inspekcijos profesinė sąjunga
Naujienos · Įstatai · Narystė · Diskusijų forumas2022/09/26/ - 10:22
Navigacija
Naujienos
Įstatai
Narystė
Straipsniai
Siuntimai
Taisyklės
Diskusijų forumas
Web nuorodos
Naujienų kategorijos
Kontaktai
Foto galerija
Paieška

Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 1
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 20
Neaktyvūs nariai: 1
Naujausias narys: OrestasJuozupaitis

Draugai


Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesinės sąjungos

Muitinės darbuotoju profesinės sąjungos svetainė

Prokuratūros darbuotojų profesinė sąjunga

Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinė sąjunga

Laikraštis Lietuvos profsąjungos


..... "galbūt", "kažkas" VMI galbūt yra negerai".
- Dabar pasigirsta balsų, girdi, "galbūt", "kažkas" VMI galbūt yra negerai" - sakė M.Kaseliauskas.

O gal ištiktųjų viskas gerai???
VMI PS kviečia visus neabejingus diskusijai.

Informacija apmąstymui ir dar. Be abejo, įdomu ir komentarus paskaityti.
Administratorius 2007/09/26/ - 11:06 Skaityti daugiau · 2 Komentarai · 3111 Skaityta · Spausdinti

Lazdynų baseinas
Siūlome mūsų PS nariams, kitiems VMI darbuotojams ir jų šeimoms lankytis Lazdynų baseine. Taip darbuotojai galėtų atgauti jėgas ir pasportuoti. Baseinas yra vienintelis 50 metrų ilgio Vilniuje, t.y. ilgiausias, vanduo vienas švariausų iš visų Vilniaus baseinų.
Įkainiai ir kita informacija Forume
Mūsų PS nariams ir jų šeimoms taikoma iki 50% nuolaida. Smulkesnė informacija gali suteikti J. Aniukštis tel. 8-(5)-2687896.
Administratorius 2007/09/19/ - 09:25 0 Komentarai · 3172 Skaityta · Spausdinti

VMI - naujai susiformavęs klanas

Rūta SKATIKAITĖ http://www.lzinios.lt/

LŽ tyrimas netyčia atskleidė neįtikėtinas gijas, kurios driekiasi nuo Valstybinės mokesčių inspekcijos iki Generalinės prokuratūros, Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos ir liūdnai pagarsėjusios Kauno holdingo kompanijos. Kyla rimtų įtarimų, kad per naująją Valstybinės mokesčių inspekcijos vadovybę susiformavo naujas galingas korupcijos aštuonkojis, apkėtęs Lietuvą.

Antrus metus Valstybinę mokesčių inspekciją (VMI) siaubia keitimų viesulas: visus pagrindinius VMI vadovus, dešimtmečiais triūsusius finansų srityje, pakeitė mokesčių administravimo patirties neturintys, neseniai M.Romerio universitetą baigę jauni teisininkai. Nors teigiama, kad visi senieji kadrai iš darbo pasitraukė savo noru, LŽ išsiaiškino, kad nenorintiesiems išeiti buvo pagrasinta tarnybiniu patikrinimu, po kurio lauktų nuobaudos, atleidimas ar vadovų inspiruotas viešas skandalas.

Šaltinis http://www.lzinios.lt/
Senas Vilkas 2007/09/03/ - 11:50 Skaityti daugiau · 0 Komentarai · 7430 Skaityta · Spausdinti

Teismas: prokurorams nereikia mokėti už viršvalandžius

Dainius Sinkevičius, www.DELFI.lt

Kauno miesto apylinkės prokuratūros prokurorui Virginijui Mizarui, sutriuškinusiam ne vieną nusikalstamų grupuočių prižiūrėtą narkotikų laboratoriją, teisme nepavyko iš Generalinės prokuratūros prisiteisti daugiau kaip 58 tūkst. litų už viršvalandžius bei darbą poilsio ir švenčių dienomis.
Vilniaus apygardos administracinis teismas pirmadienį paskelbė, kad prokurorams už viršvalandžius bei darbą poilsio ir švenčių dienomis neturi būti mokama, nes jie esą ir taip gauna pakankamai geras socialines garantijas.

Šaltinis www.DELFI.lt
Senas Vilkas 2007/08/13/ - 20:10 Skaityti daugiau · 0 Komentarai · 3121 Skaityta · Spausdinti

Dėl VMI profesinės sąjungos veiklos
Valstybinės mokesčių inspekcijos
vadovų ir darbuotojų žiniai

VALSTYBINĖS MOKESČIŲ INSPEKCIJOS PROFESINĖ SĄJUNGA


P R A N E Š I M A S

dėl VMI profesinės sąjungos veiklos
2007 07 18
Vilnius


2007 m. liepos 13 d. valstybės tarnautojams atstovaujančių profesinių sąjungų lyderiai susitiko su Prezidento patarėjų grupe dėl Seimo priimto Valstybės politikų, teisėjų, valstybės pareigūnų ir valstybės tarnautojų pareiginės algos bazinio dydžio, taikomo 2008 metais įstatymo, pagal kurį įsigaliotų 490 litų pareiginės algos bazinis dydis. Pasigirdus kalboms, kad Prezidentas ketinąs jį vetuoti, profsąjungos prašė to nedaryti.
Administratorius 2007/07/18/ - 23:15 Skaityti daugiau · 4 Komentarai · 3088 Skaityta · Spausdinti

Valstybės tarnautojų ir pareigūnų profesinės sąjungos pritaria Lietuvos Prezidento sprendimui (atnaujinta nuotraukomis)

Profesinės sąjungos sveikina ryžtingą Lietuvos Respublikos Prezidento Jo Ekscelencijos Valdo Adamkaus sprendimą stabdyti valstybės tarnybos žlugdymą, pasirašant 2007 m. liepos mėn. 4 d. Lietuvos Respublikos Seimo priimtą „Valstybės politikų, teisėjų, valstybės pareigūnų ir valstybės tarnautojų pareiginės algos bazinio dydžio, taikomo 2008 metais" įstatymą (Nr. XP-2297(3)), bei civilizuotą, korektišką ir abipusiai pagarbų dialogą tarp profesinių sąjungų ir Valstybės valdžios institucijų plėtojimą.

Atskirų politikų raginimai „subalansuoti“ šalies Biudžetą, ženkliai didėjant jo pajamoms, išskirtinai valstybės tarnautojų ir pareigūnų atlyginimų „įšaldymo“ sąskaita, yra nekorektiški.
Senas Vilkas 2007/07/17/ - 17:38 Skaityti daugiau · 13 Komentarai · 4285 Skaityta · Spausdinti

Prezidentas pasirašė įstatymą dėl valstybės pareigūnų ir tarnautojų algų bazinio dydžio (2007-07-17)

http://www.president.lt/
2007-07-17

Antradienis, liepos 17 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus šiandien pasirašė valstybės politikų, teisėjų, valstybės pareigūnų ir valstybės tarnautojų pareiginės algos bazinio dydžio, taikomo 2008 metais, įstatymą.

Šalies vadovo sprendimą pasirašyti įstatymą nulėmė valstybės tarnyboje susiklosčiusi sunki padėtis – šiuo metu čia trūksta apie 6 000 darbuotojų. Dėl mažų atlyginimų iš darbo išeina policininkai, apylinkių teisėjai, ministerijų darbuotojai.

“Įgyvendindama šį įstatymą Vyriausybė turi peržiūrėti išlaidas ir atsisakyti mažiau svarbių programų finansavimo”, - sako Prezidentas. – Kartu turi būti įvertinta, ar nėra dirbtinai išplėsti valstybės tarnautojų ir statutinių pareigūnų etatų sąrašai, reikia atsisakyti neskaidrios, aiškiais kriterijais neparemtos priedų ir premijų mokėjimų sistemos”.

Šaltinis http://www.president.lt/
Senas Vilkas 2007/07/17/ - 11:26 Skaityti daugiau · 3 Komentarai · 2989 Skaityta · Spausdinti

DĖL VALSTYBĖS TARNAUTOJAMS SVARBAUS ĮSTATYMO PREZIDENTAS APSISPRĘS IKI LIEPOS 18 D.

2007-07-13

Liepos 13 d. valstybės tarnautojams atstovaujančių profesinių sąjungų lyderiai susitiko su Prezidento patarėjų grupe dėl Seimo priimto Valstybės politikų, teisėjų, valstybės pareigūnų ir valstybės tarnautojų pareiginės algos bazinio dydžio, taikomo 2008 metais įstatymo, pagal kurį įsigaliotų 490 litų pareiginės algos bazinis dydis. Pasigirdus kalboms, kad Prezidentas ketinąs jį vetuoti, profsąjungos prašo to nedaryti.
Senas Vilkas 2007/07/13/ - 18:23 Skaityti daugiau · 6 Komentarai · 3573 Skaityta · Spausdinti

VALSTYBINĖS MOKESČIŲ INSPEKCIJOS PROFESINĖ SĄJUNGA

Muitinės darbuotojų profesinė sąjunga ir Valstybinės mokesčių inspekcijos profesinė sąjunga solidarizuojasi su valstybės tarnautojus atstovaujančiomis profesinėmis sąjungomis ir raginame Jūsų Ekscelenciją nepasiduoti dirbtinai sukeltam ažiotažui ir jo sąlygotiems įtakingų politikų populistiniams raginimams vetuoti šį įstatymą. Atkreipiame Jūsų Ekselencijos dėmesį, kad priėmus minėtą įstatymą darbo užmokestis nuo 2008 metų pakiltų visiems valstybės tarnautojams. Kreipiamės į Jus ir prašome, Gerbiamas Prezidente, atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Konstitucijoje įtvirtintus teisingo apmokėjimo už darbą bei teisėtų lūkesčių principus, skelbti Lietuvos Respublikos Seimo 2007-07-04 priimtą ,,Valstybės politikų, teisėjų, valstybės pareigūnų ir valstybės tarnautojų pareiginės algos bazinio dydžio, taikomo 2008 metais“ įstatymą (Nr.XP-2297(3)).
Senas Vilkas 2007/07/12/ - 16:57 Skaityti daugiau · 0 Komentarai · 2837 Skaityta · Spausdinti

Lietuvos valstybės tarnautojų ir pareigūnų profesinės sąjungos ragina Lietuvos Respublikos Prezidentą sustabdyti valstybės tarnybos žlugdymą (2007-07-11)


BNS spaudos konferencijų salėje 2007-07-11 įvyko tarnautojų PS konferencija.


Lietuvos valstybės tarnautojų ir pareigūnų profesinių sąjungų atstovai kalbėjo apie 2007 m. liepos mėn. 4d. Lietuvos Respublikos Seimo priimtą "Valstybės politikų, teisėjų, valstybės pareigūnų ir valstybės tarnautojų pareiginės algos bazinio dydžio, taikomo 2008 metais" įstatymą, kuris dalinai tenkintų minimalius valstybės tarnautojų teisėtus lūkesčius ir įgyvendintų 1990 m. kovo 21 d. Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos (Atkuriamojo Seimo) viešai duotą pažadą visiems valstybės tarnautojams, jog "vidutinis pareigūno atlyginimas viršys uždarbio vidurkį Respublikoje".
Konferencijos įrašas.

Spaudos konferencijoje dalyvavo:
L.e. Lietuvos respublikinės vidaus reikalų sistemos Profesinės sąjungos (LRVRSPS) pirmininko pareigas Saulius Džiautas;

Lietuvos respublikinės vidaus reikalų sistemos Profesinės sąjungos (LRVRSPS) pirmininko patarėjas Gintautas Lagunavičius;

Lietuvos valstybės tarnautojų profesinės sąjungos (LVTPS) pirmininkė Irena Petraitienė;

Valstybinės mokesčių inspekcijos profesinės sąjungos (VMIPS) pirmininkas Julijonas Aniukštis;

Muitinės darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Leokadija Daujotaitė;

Advokatų profesinės bendrijos "Balticus Advocatus" advokatas Arūnas Marcinkevičius.
Senas Vilkas 2007/07/10/ - 23:34 1 Komentarai · 3195 Skaityta · Spausdinti

Dėl automobilio valdytojo CA draudimo (2007-06-28)
Pradėjome tartis su draudimo bendrovėmis dėl nuolaidų suteikimo mūsų PS nariams ir VMI sistemos darbuotojams. Kol kas geresnes sąlygas pasiūlė Draudimo brokerių bendrovė "Socialinės garantijos".
Administratorius 2007/06/28/ - 13:38 Skaityti daugiau · 0 Komentarai · 3441 Skaityta · Spausdinti

Puslapis 8 iš 10 << < 5 6 7 8 9 10 >
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Skirkite 2% paramą

Visos teisės saugomos © 2007 Valstybinės mokesčių inspekcijos profesinė sąjunga
Programini palaikymą atlieka Rimas Armaitis
Powered by PHP-Fusion © 2003-2006Fusion 6 by: PHP-Fusion Themes4844229 Valstybinės mokesčių inspekcijos profesinė sąjunga Unikalių apsilankymų